Na tej stronie nie znajdziesz oficjalnych cenników.

W przeciwieństwie do nieprofesjonalnych doradców adwokat nie ma prawa umieszczać takowych na swojej stronie w myśl przepisów Kodeksu Etyki Adwokackiej. Oficjalne informowanie o cenach na stronie adwokata jest nieuczciwym sposobem pozyskiwania klientów, stanowi poważne naruszenie dyscyplinarne i niejako stanowi o wizytówce takiego prawnika i jego rzetelności w stosowaniu się do podstawowych norm etyki. Zachowanie to może doprowadzić do zawieszenia go w czynnościach zawodowych, a nawet pozbawienia prawa wykonywania zawodu na 10 lat.

Jeżeli jednak jesteś zainteresowany otrzymaniem informacji co do ceny którejkolwiek z usług z zakładki „USŁUGI” bądź otrzymaniem indywidualnej wyceny, skontaktuj się ze nami drogą mailową na adres: oferta@mecenasbiznesu.pl lub telefoniczną  +48 669 789 559.

Nie chcesz czekać na wycenę? Napisz nam:

  • BUDŻET – jaki masz budżet (netto/brutto),
  • TERMIN – dokładny termin na kiedy zlecenie jest Ci potrzebne,
  • TEMAT – w skrócie opisz czego dotyczy Twoja sprawa, jaki masz problem albo jakie interesy chciałbyś zabezpieczyć,
  • FORMA USŁUGI – czego potrzebujesz – czy przygotowania dokumentacji czy jej weryfikacji, czy chodzi o umowę, regulamin, sprawę w sądzie lub w urzędzie, ustną lub pisemną opinię prawną, odzyskanie twoich należności czy cokolwiek innego, a jeśli nie wiesz czego potrzebujesz – sami zaproponujemy Ci rozwiązanie.

Niezwłocznie odpowiemy czy w danym terminie i przy takim budżecie możemy zlecenie dla Ciebie wykonać. Zapraszamy do korzystania z poniższego formularza!


Top