POZNAJ MARKĘ
MECENAS BIZNESU

Mecenas Biznesu to stworzona przez Paulinę Magdalenę Walczuk firma prawnicza zajmująca się kompleksowym doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców.

Firma zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych z różnych branży, począwszy od e-commerce, twórców, rzemieślników, ekspertów prowadzących działalność doradczo-szkoleniową, po agencje eventowe i reklamowe, firmy z branży IT, budowlane oraz przemysł ciężki.

Pomagamy przedsiębiorcom we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem biznesu oraz na różnych etapach rozwoju firmy, począwszy od doboru optymalnej formy prawnej, założenia firmy, poprzez doradztwo w bieżącej działalności, obsługę korporacyjną, skończywszy na prowadzeniu mediacji i negocjacji z konsumentami, kontrahentami oraz udział w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Jesteśmy firmą butikową i wyróżniamy się na rynku indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom naszą pomoc świadczymy w szerszym zakresie od innych firm w branży, bowiem od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 22.00.

W dniu 1 sierpnia 2017 r. nastąpi otwarcie biura firmy w centrum Warszawy. Do dnia 31 lipca b.r. firma świadczy usługi głównie na rzecz swoich stałych Klientów. Jeżeli pragniecie Państwo poznać bliżej markę, potrzebujecie szybkiej porady, przygotowania dokumentacji prawnej lub nie chcecie czekać do sierpnia, istnieje możliwość kontaktu z nami drogą mailową: kontakt@mecenasbiznesu.pl lub telefoniczną: +48 669 789 559.

Do zobaczenia w sierpniu!

adwokat Paulina Walczuk

 

Top