POZNAJ MARKĘ
MECENAS BIZNESU

Pomagamy przedsiębiorcom we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem biznesu oraz na różnych etapach istnienia firmy.

Zapewniamy wsparcie prawne począwszy od doboru optymalnej formy prawnej przedsiębiorstwa oraz założenia firmy, poprzez doradztwo w bieżącej działalności, obsługę korporacyjną, skończywszy na prowadzeniu mediacji i negocjacji z konsumentami, kontrahentami oraz reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Prowadzimy  BLOGA w ramach, którego staramy się umieszczać wpisy dotyczące problemów nurtujących przedsiębiorców albo aspektów, które przedsiębiorcy nieświadomie zaniedbują i w efekcie tego zgłaszają się do nas z problemami.

Jesteśmy Kancelarią butikową i wyróżniamy się na rynku indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów świadczymy usługi dopasowane do ich osobistych potrzeb, dlatego też m.in. świadczymy usługi poza regularnymi godzinami pracy Kancelarii, zdalnie czy bezpośrednio w siedzibie u Klienta, zasadniczo na terenie całej Polski.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub bezpośrednio w siedzibie Kancelarii.