Kancelaria Adwokacka Mecenas Biznesu

Mecenas Biznesu to stworzona przez adwokat Paulinę Walczuk firma prawnicza świadcząca kompleksowe doradztwo na rzecz przedsiębiorców.

Jesteśmy przeciwieństwem sztampowego podejścia do Klienta, na które skarży się większość osób korzystających z usług profesjonalnych prawników. Nasza praca nastawiona jest na rozwiązywanie problemów, a nie przygotowywanie niezrozumiałych opinii czy dokumentacji prawnej. Działamy w sposób uwzględniający oraz zabezpieczający w jak najwyższym stopniu interes naszych Klientów – pod kątem prawnym i biznesowym, skupiamy się w sposób indywidualny na każdym zagadnieniu, z którym spotykamy się w naszej pracy.

Profesjonalny charakter prowadzonej przez firmę działalności zapewnia naszym Klientom pełną dyskrecję związaną ze świadczonymi przez nas usługami i uzyskiwanymi w toku pracy informacjami poufnymi, w tym tajemnicami przedsiębiorstwa.

Nasza praca to nasza pasja dlatego wciąż rozwijamy się!

W dniu 1 sierpnia 2017 r. nastąpi oficjalne otwarcie nowego biura firmy w centrum Warszawy. Do dnia 31 lipca b.r. firma świadczy usługi wyłącznie na rzecz swoich stałych klientów. 

Dowiedz się więcej o Kancelarii Adwokackiej Mecenas Biznesu

Jeżeli chcecie Państwo poznać bliżej markę, potrzebujecie szybkiej porady prawnej, nie chcecie  lub nie możecie czekać do sierpnia, istnieje możliwość skontaktowania się z nami za pośrednictwem poniższego adresu e-mail: kontakt@mecenasbiznesu.pl

Do zobaczenia w sierpniu!

adwokat Paulina Walczuk

Top