Ile wynosi cena porady prawnej w Warszawie?

Tani i dobry prawnik Warszawa. Ile kosztuje porada prawna? Średni koszt porady prawnej? Ile kosztuje napisanie umowy? Skuteczny prawnik Warszawa Centrum.

To jedne z najpopularniejszych haseł, które wyskakują w wyszukiwarce, związanych z obsługą prawną.

Tani i skuteczny prawnik

To pakiet idealny dla każdej osoby znajdującej się w sytuacji, gdy wsparcie prawne jest niezbędne. Niestety na stronach prowadzonych przez profesjonalnych adwokatów próżno szukać średniej ceny porady prawnej lub ceny za napisanie pozwu lub apelacji. Po pierwsze – wszystkie sprawy są indywidualne i wymagają innego nakładu pracy, po drugie – zabrania nam tego kodeks etyki. Jeśli firma prawnicza podaje na swojej stronie ceny to nie jest ona prowadzona przez profesjonalnych adwokatów – bo tych obowiązuje bezwzględny zakaz.

Niemniej pytanie ile kosztuje porada prawna wciąż jest tematem stale zadawanym wyszukiwarce – dlatego postanowiliśmy stworzyć dla naszej Kancelarii adwokackiej cennik usług prawnych – ale inny niż wszystkie.

Cennik usług prawnych Kancelarii Adwokackiej Mecenas Biznesu

Na stronie www.mecenasbiznesu.pl/cennik zamieściliśmy specjalny formularz pełniący dwie funkcje. Możecie Państwo napisać jakiej konkretnie usługi potrzebujecie i na kiedy, a my w odpowiedzi podajemy Państwu szacunkową cenę i możliwość terminowego wykonania zlecenia.

Druga opcja jest taka, że sami Państwo podajecie swój budżet, wskazujecie czego miałoby dotyczyć zlecenie i jaki jest termin na jego wykonanie, a my odpowiadamy czy za taką cenę będziemy w stanie je wykonać na czas i co możemy w ramach takiego budżetu zaoferować:)

Także na pytanie: ile wynosi cena porady prawnej w Warszawie? możecie spróbować odpowiedzieć sami !

Top