Własny biznes to wielkie wyzwanie – nie tylko dla wchodzących na rynek firm, lecz także dla doświadczonych przedsiębiorców. Niekiedy ogrom formalności związanych z tworzeniem dla siebie nowej rzeczywistości oraz nadmierna regulacja rynku przez państwo potrafi zniechęcić do realizacji własnych planów już na etapie samego pomysłu.

Nie zniechęcaj się. Jeżeli czujesz się zdezorientowany, nieuczciwie traktowany przez kontrahenta lub przytłoczony prawniczym żargonem – zadaj pytanie, może będziemy mogli Ci pomóc.

Wolisz się spotkać? Rozwijamy się i zmieniamy, tak by w jak najwyższym stopniu dopasować charakter świadczonych przez nas usług do potrzeb naszych klientów. 

Serdecznie zapraszamy do nowej siedziby Kancelarii przy ul. Kopernika 30 lok. 2A w Warszawie. 

Jeżeli jednak masz do rozwiązania naglące zagadnienie prawne, nie jesteś z Warszawy lub nie masz możliwości dojazdu, możesz napisać na adres e-mai: kontakt@mecenasbiznesu.pl bądź skorzystać z formularza znajdującego się poniżej.

Skorzystanie z poniższego formularza nie oznacza zawarcia umowy z kancelarią i jest całkowicie bezpłatne. Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję wynikającą z profesjonalnego charakteru naszej działalności. 


Top