BIZNES MARKETING

E-BOOK: legalny biznes online

Czy wiesz, że w 2019 roku w Polsce uchwalono prawie dwa tysiące aktów prawnych i ich nowelizacji? Czy wiesz ile z nich dotyczyło przedsiębiorców?

Czy przed założeniem własnej działalności poświęciłaś czas aby mieć pewność, że działasz zgodnie z prawem czy liczyłaś, że jakoś to będzie?

Niestety większość nowo powstających firm nie robi tego, ograniczając się do jednej konsultacji prawno-księgowej.

Razem możemy sprawić, że świadomość prawna firm działających online będzie większa, że będziesz mogła uniknąć stresów i ewentualnego postępowania w sądzie.

Pomóż mi przygotować „EBOOK: LEGALNY BIZNES ONLINE” – publikację odpowiadającą na realne problemy firm działających w internecie.

Napisz w komentarzu swoją historię – może nie wiedziałaś czy swoim działaniem naruszasz czyjeś prawa? Miałaś wrażenie, że kontrahent lub klient próbuje wymusić rabat? A może pewien problem pojawia się regularnie i nigdzie nie możesz znaleźć na niego odpowiedzi? Podziel się swoimi wątpliwościami, abym mogła przygotować praktyczny przewodnik, dostosowany do Twoich potrzeb.

Jeśli wolisz napisać do mnie prywatnie możesz to zrobić pisząc na kontakt@mecenasbiznesu.pl

Dopiero zaczynasz i póki co udało Ci się uniknąć problemów? Daj znać w jakim obszarze chciałbyś zdobyć i uporządkować swoją wiedzę.

Nie czekaj, aż problemy znajdą Ciebie, zacznij działać poPRAWNIE już dziś!

Sprawdź także...