Mecenas Biznesu jest jedną z nielicznych kancelarii świadczących usługi prawne wyłącznie dla przedsiębiorców. Obrana specjalizacja oraz duża praktyka w świadczeniu usług prawnych dotyczących szeroko pojętego biznesu umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz osiąganie pożądanych rezultatów przez Klientów, głównie firmy z branży handlowej, w tym e-commerce, technologicznej, modowej, agencje eventowe i reklamowe, firmy budowlane, usługowe i startupy.

ETOS PRACY

Jesteśmy przeciwieństwem sztampowego podejścia do Klienta, na które skarży się większość osób korzystających z usług adwokatów czy radców prawnych. Nasza praca nastawiona jest na rozwiązywanie problemów, przygotowywanie dokumentacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta oraz osiąganie wyników w sporach sądowych. Działamy w sposób uwzględniający oraz zabezpieczający w jak najwyższym stopniu interes naszych Klientów – pod kątem prawnym i biznesowym, dlatego też z większością z nich jesteśmy w stałej współpracy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Sami jesteśmy przedsiębiorcami i wiemy, że prowadzenie własnego biznesu wymaga ogromnego zaangażowania, ciągłego podejmowania nowych wyzwań i rozwiązywania problemów. Wychodząc naprzeciw potrzebom  rynku, na życzenie naszych Klientów pracujemy także w weekendy, z dojazdem do firmy Klienta oraz zdalnie, dzięki czemu obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski.

ROZWIEJEMY TWOJE WĄTPLIWOŚCI

Własny biznes to wielkie wyzwanie – nie tylko dla wchodzących na rynek firm, lecz także dla doświadczonych przedsiębiorców. Rozwiązywanie problemów natury prawnej czy sporządzanie dokumentacji dla przedsięwzięć wysokiej rangi bez odpowiedniego doświadczenia prawnego i biznesowego to jedna z głównych przyczyn problemów z jakimi przychodzą do nas przedsiębiorcy. Jesteśmy przystępni i chcemy dać się poznać firmom, które jeszcze z nami nie współpracują. Poniższy formularz służy do zadawania pytań problemowych, ofertowych czy wszelkich innych. Skorzystanie z formularza nie oznacza zawarcia umowy z Kancelarią. Zapewniamy pełną poufność co do przekazanych nam informacji, zagwarantowaną zasadami etyki adwokackiej.

 

[contact-form-7 id=”340″ title=”Bez tytułu”]