MECENAS BIZNESU

OBSŁUGA PRAWNA
W TWOIM ZASIĘGU

Pomagam osobom kreatywnym w tworzeniu i prowadzeniu własnej firmy. W mojej pracy udowadniam, że prawo to nie zło konieczne, lecz świetne narzędzie pozwalające odciążyć firmę od wielu problemów. Z mojej pomocy korzystają sklepy internetowe, firmy usługowe, influencerzy, firmy z branży e-commerce i agencje reklamowe, dla których przede wszystkim:

 przygotowuję, weryfikuję i negocjuję umowy, w tym: o świadczenie usług, sprzedaży, zlecenia, o dzieło, licencyjne, o przeniesieniu praw autorskich, najmu, barterowe, marketingowe, merchandisingowe, agencyjne, współpracy, w tym umowy ramowe i umowy przedwstępne;

 opracowuję i uaktualniam regulaminy oraz inne dokumenty wewnętrzne;

 pomagam w rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym;

 dbam by działalność była prowadzona w pełni legalnie, w tym dostosowując działalność do zmian w prawie;

 prowadzę mediacje i negocjacje w sporach z kontrahentami i konsumentami, w tym rozpatruję skargi i reklamacje;

 prowadzę postępowania przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz zapewniam zastępstwo prawne przed urzędami.

Własny biznes to wielkie wyzwanie – nie tylko dla wchodzących na rynek firm, lecz także dla doświadczonych przedsiębiorców. Niekiedy ogrom formalności związanych z tworzeniem dla siebie nowej rzeczywistości oraz nadmierna zalew nowych aktów prawnych i nowelizacji potrafi zniechęcić do realizacji własnych planów już na etapie samego pomysłu.

Nie zniechęcaj się. Jeżeli czujesz się zdezorientowany, nieuczciwie traktowany przez kontrahenta lub przytłoczony prawniczym żargonem – zadaj mi pytanie, na pewno będę mogła Ci pomóc.

.

[contact-form-7 id=”340″ title=”Bez tytułu”]