.

Dostałeś nakaz zapłaty z sądu

◆ sprawa jest dawna i wydaje Ci się, że się przedawniła

◆ nie znasz podmiotu, który żąda od Ciebie zapłaty

◆ pozwał Cię Twój kontrahent, który niezasadnie żąda od Ciebie zapłaty

◆ nie wiesz jak złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty

◆ chcesz by profesjonalny prawnik dokonał nieodpłatnej analizy sprawy i udzielił Ci porady, tak by uniknąć konieczności płacenia lub zmniejszyć dług

Jeśli na którąkolwiek z powyższych tez odpowiedziałaś twierdząco skontaktuj się z nami niezwłocznie – złożymy sprzeciw od nakazu zapłaty w Twoim imieniu.

Dlaczego należy działać bez zwłoki

Fakt, że Sąd wydał nakaz zapłaty nie oznacza, że będziesz musiał go zapłacić. Musisz jednak złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty w terminie, bowiem jego uchybienie spowoduje, że będziesz musiał zapłacić nakaz, nawet jeśli jest on niezasadny. Termin na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty wynosi zaledwie 14 dni!

Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Kancelaria Adwokacka Mecenas Biznesu specjalizuje się w postępowaniach sądowych i reprezentuje swoich klientów zarówno po stronie powodowej jak i pozwanej.

Co Ci da skontaktowanie się z nami

Przystąpimy do rozpatrzenia Twojej sprawy niezwłocznie. Dokonamy nieodpłatnej analizy nakazu zapłaty, a jeżeli będą podstawy do uchylenia nakazu to złożymy w Twoim imieniu sprzeciw od nakazu zapłaty oraz pomożemy zebrać stosowne dokumenty, a także będziemy reprezentować Cię w sądzie.

Jak wygląda kwestia rozliczenia naszych usług

W ogóle nie poniesiesz kosztów naszej pracy. Nasze wynagrodzenie zostanie zasądzone od Twojego przeciwnika procesowego, który niezasadnie Cię pozwał. Wynika to z tego, iż w przypadku reprezentowania pozwanego w postępowaniu sądowym przez profesjonalnego adwokata, sąd zasądza na jego rzecz koszty zastępstwa adwokackiego zgodnie z rozporządzeniem w sprawie opłat za czynności adwokackie od strony przegrywającej.

Nie zwlekaj

Termin na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty wynosi zaledwie 14 dni, po jego bezskutecznym upływie nakaz się uprawomocni i zostanie wszczęte postępowanie komornicze. Napisz do nas na adres:

sprzeciw@mecenasbiznesu.pl – opisz swoją sprawę, załącz dokumenty otrzymane z sądu oraz pozostaw swój numer kontaktowy lub skorzystaj z poniższego formularza. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie – również w weekend – nie później niż w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości. Otrzymasz niezbędną pomoc prawną bez wychodzenia z domu


Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie lub spotkać bezpośrednio w siedzibie Kancelarii w Warszawie – więcej informacji w zakładce: KONTAKT.

Świadczymy także kompleksowe usługi dochodzenia należności w sądzie.

Więcej informacji: SĄDOWE DOCHODZENIE NALEŻNOŚCI.